На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Блог

Зниження потенції в 50 років - не вирок!

Зниження потенції у чоловіків в 50-55 років – поширене явище. Приблизно у 80% людей у цьому віці спостерігається еректильна дисфункція, причинами якої є різні соматичні недуги – це позначається, зокрема, на сексуальну активність.

перейти до статті »

Зниження потенції в 40 років: причини та методи протидії

Історично сексуальну активність асоціювали зі здоров’ям людини. І логіка в таких судженнях є. Пращури вірили в силу чоловічої енергії, яка позначалась, зокрема, і на таких не прогнозованих явищах, як погода, врожайність, плодючість худоби.

перейти до статті »

Ефективна технологія посилення ерекції: коли чоловічі проблеми залишаються у минулому

Ослаблення потенції – проблема, з якою стикається практично кожен чоловік. І якщо для одних недостатня ерекція, скоріше, ситуативне, тимчасове явище, викликане стресом або фізичною перевтомою, для інших – реальна загроза розвитку імпотенції, спровокованої серйозними патологіями організму.

перейти до статті »

Зниження потенції в 30 років: лікування та профілактика передчасного статевого безсилля

Сексуальна активність чоловіка залежить від вікових коливань, до яких додаються фізіологічні та психологічні фактори. Зниження потенції в 30 років – аномалія, яка свідчить про серйозні порушення в організмі або передумови їх виникнення.

перейти до статті »

Вікова імпотенція

На еректильну дисфункцію, як прийнято сьогодні називати імпотенцію, вік людини не чинить жодного суттєвого впливу, у цьому питанні працює багато чинників іншого характеру: психогенного або органічного. Але, разом з тим, ризик появи імпотенції вище саме в середньому та зрілому віці, коли знижується вироблення організмом статевих гормонів, зменшується сексуальна активність, а також накопичуються різні хронічні захворювання, які впливають на еректильну функцію. Вікова імпотенція найчастіше носить органічний характер, пов’язаний з фізіологією людини, або комбінований – із додаванням психологічних факторів (переживань, стресів).

перейти до статті »

Лікування еректильної дисфункції у чоловіків

Еректильна дисфункція є однією з найбільш поширених патологій у статевій сфері чоловіків. Це порівняно новий термін, нещодавно введений до медичної практики американськими фахівцями з андрології та сексології замість поняття «імпотенція», яке обтяжує сприйняття цього явища та у багатьох асоціюється з неможливістю позбавлення проблем в сексуальній сфері. Еректильна дисфункція – це не окреме захворювання, а синдром, причиною виникнення якого можуть стати різні порушення психічного стану та здоров’я чоловіка.

перейти до статті »

Причини імпотенції у чоловіків

Порушення статевих функцій, викликані послабленням ерекції або повною її відсутністю, які називають імпотенцією, найбільш часто спостерігаються у чоловіків зрілого віку, коли в організмі людини відбуваються зміни, що впливають на якість сексуального життя. Але причиною імпотенції у чоловіків є зовсім не вік, адже, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), проблеми з ерекцією мають навіть 10 відсотків 20-річних чоловіків, у той час, як люди, які не страждають на хронічні захворювання, зберігають здатність до сексуального контакту й у досить похилому віці.

перейти до статті »

Профілактика імпотенції

Важливе значення для збереження чоловічого здоров’я має профілактика імпотенції. Темп сучасного життя, фізичні та розумові перевантаження, неправильне харчування та шкідливі звички призводять до того, що еректильна дисфункція все частіше проявляється навіть у молодому віці. Саме тому профілактика імпотенції у чоловіків має розпочинатися не в 40 років, а набагато раніше. Запобігти появі проблем в сексуальній сфері може кожен чоловік, якщо долучиться до здорового способу життя, а також буде своєчасно лікувати захворювання, які у нього з’являються.

перейти до статті »

Симптоми та ознаки імпотенції

Еректильна дисфункція, або імпотенція проявляється у нездатності чоловіка до повноцінного статевого акту. Ця проблема актуальна не лише для чоловіків середнього та зрілого віку, але й для молодих представників сильної статі. Щоб правильно оцінити свій стан та своєчасно вжити заходів щодо виправлення ситуації, потрібно знати основні симптоми та ознаки імпотенції, адже не кожну невдачу в сексуальній сфері можна віднести до еректильної дисфункції.

перейти до статті »

Ярсагумба для підвищення тестостерону

Найважливішим гормоном в організмі чоловіка є тестостерон, який синтезується клітинами Лейдіга з холестерину. Він виробляється в сім’яниках і корі надниркових залоз у чоловіків, але в невеликих кількостях утворюється і в жіночому організмі (в яєчниках і корі надниркових залоз).

перейти до статті »

Ярсагумба для поліпшення репродуктивної функції у чоловіків

При зачатті дитини велике значення має фертильність чоловіків, тобто, здатність чоловічого організму до запліднення гамети. Це один з головних критеріїв репродуктивного здоров’я представників сильної статі. Відтворення здорового потомства залежить від якості еякуляту, тобто, наявності в ньому достатньої кількості активних сперматозоїдів.

перейти до статті »