На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Зниження потенції в 50 років - не вирок!

Зниження потенції у чоловіків в 50-55 років – поширене явище. Приблизно у 80% людей у цьому віці спостерігається еректильна дисфункція, причинами якої є різні соматичні недуги – це позначається, зокрема, на сексуальну активність.

На думку фахівців, зниження потенції після 50 років є результатом або симптомом основного захворювання, що негативно впливає на судинне русло (наприклад, атеросклерозу).

Серед поширених фізичних і органічних чинників:

  • гормональні збої;
  • захворювання нервової, імунної, сечостатевої систем;
  • патології передміхурової залози;
  • вплив медикаментозних препаратів (для корекції АТ, сечогінних засобів, антидепресантів);
  • психогенні фактори;
  • поєднання декількох чинників.

Проблеми з еректильною функцією після 50 починаються на тлі цукрового діабету, артеріальної гіпертензії та атеросклерозу.

Приблизно в 40% випадків погіршення кровотоку в органах малого тазу виникає через сидячий спосіб життя.

Факторами, що посилюють стан, вважаються шкідливі звички, які в передпенсійному та пенсійному віці стають «нормою життя» (пляшка пива перед сном, пачка сигарет на день).

Психологічні чинники, які впливають на якість статевого життя, є наслідком сильних емоційних переживань. Стрес в цьому віці часто пов’язаний з думками про наближення старості й згасання життєвих сил.

Ендокринні патології, малоактивний спосіб життя, незбалансоване харчування, природні вікові зміни, викликані початком андропаузи, – все це елементи одного ланцюга, який веде до поступового зниження потенції.

Проте, навіть в 50 років чоловік може й має бути сексуально активним. Доказом цього є часті випадки пізнього батьківства. Що ж необхідно робити, аби залишатися у формі і відчувати себе молодим? Чи є дієві методи?

Про проблеми з потенцією після 50 років можна забути!

На жаль, більшість чоловіків переконані в тому, що зниження потенції після 50 років – процес неминучий, боротися з яким не варто. А дарма! За адекватного лікування недуги, позитивний результат спостерігається у понад 90% пацієнтів.
Відбувається не лише поліпшення потенції. У 50 років людина раптом відкриває у собі потужний енергетичний потенціал, котрий мотивує до творчості, спорту, нових емоційних відчуттів. Повертаються яскраві фарби інтимного життя, про які, здавалося, слід було забути.

Вирішення проблеми з еректильною функцією після 50 років – процес комплексний. Важливо знайти та викорінити причину, що викликає недугу.
Ефективним природним засобом активізації діяльності чоловічої статевої системи вважається біологічний комплекс ТМ «Ярсагумба». Курсовий прийом натурального сексуального стимулятора сприяє виникненню каскаду фізіологічних і біохімічних реакцій, які запускають повноцінну здорову ерекцію.
Відновлюється тонус статевих органів, активізується кровотік в печеристому тілі пеніса, поліпшується якість еякуляту.

Жоден синтетичний препарат для ерекції не може конкурувати з природним засобом ТМ «Ярсагумба». У складі оригінального композиту – чотири елементи органічного походження, які позитивно впливають на всю природу чоловічого організму: це тибетський гриб Yarsagumba (базова складова капсул), а також Еврікома довголиста, екстракт листя Даміани та кореня Маки перуанської.
Посилення потенції після 50 в результаті прийому «Ярсагумба» має пролонгований ефект. Відсутність токсичних і синтетичних елементів гарантує безпеку засобу.

Замовити унікальний біокомплекс для лікування й профілактики еректильних розладів можна лише на офіційному сайті. Більш детальна інформація – під час діалогу з нашим представником!