На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Ефективна технологія посилення ерекції: коли чоловічі проблеми залишаються у минулому

Ослаблення потенції – проблема, з якою стикається практично кожен чоловік. І якщо для одних недостатня ерекція, скоріше, ситуативне, тимчасове явище, викликане стресом або фізичною перевтомою, для інших – реальна загроза розвитку імпотенції, спровокованої серйозними патологіями організму.

Довірчі відносини з природою дають оптимістичний прогноз. Благополучне вирішення проблем, пов’язаних з порушенням еректильної функції, гарантує натуральний продукт ТМ «Ярсагумба», виготовлений українськими фахівцями з сертифікованої європейської сировини на основі народного тибетського рецепту.
У складі унікального біокомплексу – чотири діючі речовини, які сприяють не лише поліпшенню ерекції, але й відновленню гармонійного сексуального життя.

Причини, що викликають послаблення ерекції

Слабка ерекція у кожного чоловіка проявляється по-різному. Під це визначення підпадають:

 • млявість пенісу при сильному збудженні (що недостатньо для проведення статевого акту);
 • нездатність зберігати твердість члена для завершення сексуального контакту;
 • відсутність еякуляції;
 • зниження лібідо (статевого тяжіння).

Ослаблення потенції відбувається і в здорових молодих чоловіків, які перебувають на піку сексуальної активності. Про патології, тобто, про системну проблему, слід говорити тоді, коли один з чотирьох інтимних контактів закінчується невдачею.

Чи слід ігнорувати проблему, за щільною завісою якої криється не лише поганий настрій? Часто послаблення ерекції – перша очевидна ознака серйозного захворювання, лікувати яке краще на ранніх етапах розвитку.

Часткова або повна втрата чоловічої сили відбувається через психологічні, а також фізіологічних чинників. Якщо ми порівняємо людину зі звичайним комп’ютером, то причини з першої групи асоціюються зі збоями в програмному забезпеченні, з другої – з неполадками в організмі.

Психологічні чинники зниження сексуальної дієздатності:

 • стресові ситуації;
 • хронічна втома, розумове перенапруження;
 • низька самооцінка, синдром очікування фіаско (панічна боязкість інтимної близькості через невпевненість у власних силах);
 • невротичні стани, депресії (фактори, які межують з фізіологічними, оскільки нерідко причинами депресивних проявів є патології ендокринної системи і порушення ЦНС).

Фізіологічні причини втрати чоловічої сили:

 • захворювання судин і серця;
 • порушення мозкової діяльності;
 • гормональний збій;
 • цукровий діабет;
 • дисфункції щитовидної залози;
 • простатит;
 • інфекції сечостатевої системи;
 • побічні ефекти деяких лікарських препаратів (нейролептичних, гормональних засобів, антидепресантів, стероїдів).

У близько 5% випадків, причини носять комбінований характер (поєднання психологічних та фізіологічних чинників).

У групі ризику – чоловіки, які ведуть малоактивний спосіб життя, мають пристрасть до алкоголю й інших шкідливих звичок, а також люди з надмірною вагою.

Погана ерекція: що ж робити?

Медична статистика – факт впертий: щорічно вік пацієнтів, які потребують препаратів для посилення ерекції, молодшає. Близько 10% чоловіків у віці 30-35 років періодично зазнають труднощів з повноцінним збудженням.
Що таке слабка ерекція, на особистому досвіді знає кожен другий представник сильної статі, що пересік 40-річний рубіж. При цьому, повідомити про свою недугу і зайнятися спеціалізованим лікуванням готовий лише кожен п’ятий.
В рамках профілактики й терапії проблем з ерекцією часто призначають фізичні вправи, але без активних біологічних стимуляторів чоловіча система функціонувати не буде.

Засіб ТМ «Ярсагумба» – унікальний природний комплекс, кожен з компонентів якого відіграє важливу роль у відновленні еректильної функції.
Завдяки цілющим властивостям суворо дозованих складових, усуваються також причини, котрі викликають ослаблення потенції, незалежно від категорії провокуючих чинників.

Головним компонентом біокомплексу є тибетський гриб Yarsagumba, який являє собою симбіоз тваринної й рослинної енергії. Біологічна формула афродизіаку нормалізує гормональний фон, активізує роботу внутрішніх систем і органів, стабілізує процеси в тканинах і підвищує лібідо.

За комплексне збільшення сексуальної активності «відповідає» також Еврікома довголиста. Доповнюють «букет» чоловічого здоров’я екстракти кореня Маки перуанської і листя Даміани, які покращують кровотік в тканинах пеніса та стабілізують гормональний фон.

Посилення ерекції при курсовому прийомі «Ярсагумба» відбувається миттєво, а ефект – пролонгований. Унікальне природне поєднання абсолютно не шкодить організму, а тому приймати засіб можна практично всім.

Сотні чоловіків, які зіштовхнулися з неприємною ситуацією, вже залишили проблеми з ерекцією в минулому. Цей метод допоможе й вам: замовити оригінальний біокомплекс ТМ «Ярсагумба» можна лише на нашому офіційному сайті! Не втрачайте таку можливість.