На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Зниження потенції в 30 років: лікування та профілактика передчасного статевого безсилля

Сексуальна активність чоловіка залежить від вікових коливань, до яких додаються фізіологічні та психологічні фактори. Зниження потенції в 30 років – аномалія, яка свідчить про серйозні порушення в організмі або передумови їх виникнення.

Як стверджують сексологи, частота інтимного життя у чоловіка до сорока років коливається між двома-трьома актами на добу і двома-трьома сексуальними контактами в тиждень. У міру дорослішання людини, норма може скорочуватися, але навіть в 60-70 років чоловік повинен займатися сексом раз в 9-10 днів.
Природу важко звинуватити в нераціональності. Вона постачає енергією тільки в ті системи людського організму, які регулярно працюють. Отже, свідома відмова від статевого життя в 20-30 років тягне поступове зниження потенції, що у підсумку може обернутися для чоловіка серйозною проблемою зі здоров’ям.

Втім, іноді навіть сильне бажання близькості не завжди збігається з можливістю організму: все частіше медики констатують проблеми з еректильною функцією у чоловіків після 30 років, і це пов’язано з різними фізичними та психологічними причинами.

Ефективним засобом для посилення потенції є біологічний комплекс ТМ «Ярсагумба». Унікальний натуральний композит, виготовлений на основі найпотужніших природних енергетиків, стабілізує діяльність статевої системи.
У засобу на основі тибетського гриба Yarsagumba, Еврікоми довголистої, екстрактів листя Даміани і кореня Маки перуанської практично немає протипоказань.
Оскільки найчастіше зниження потенції починається саме після 30 років, натуральний біокомплекс приймають також в рамках профілактики статевого безсилля, в тому числі й юнаки та чоловіки середнього віку.

Вік – не бар’єр: чому виникають проблеми з потенцією після 30 років?

Проблеми з еректильною функцією після 30-річного рубежу виникають з кількох причин. Домінують, в основному, психологічні чинники, посилені низкою супутніх факторів (зловживанням шкідливими звичками, сидячий спосіб життя, погана екологія, генетична схильність до захворювань сечостатевої системи і т.д.).
Життєва одноманітність, яка впливає на творчий потенціал, рутинні сімейні обов’язки, психічна перевтома, притуплення почуттів, стрес – все це негативно позначається на інтимній сфері.

Зі зниженою самооцінкою, емоціями від розчарування в шлюбі, внутрішньою самотністю й іншими провісниками кризи середнього віку багато чоловіків «борються» за допомогою алкоголю. А між тим, спиртовмісні напої негативно впливають на гормональну регуляцію, знижуючи статеве тяжіння й сексуальну активність.

Зниження потенції в 30 років сигналізує про погіршення стану здоров’я чоловіка. Недостатній кровотік у пористому тілі статевого члена свідчить про хвороби серцево-судинної системи, застійні процеси в органах малого тазу.
Нездатність зберігати ерекцію для продовження та закінчення статевого акту, відсутність лібідо, недостатній обсяг еякуляту – симптоми гормональних розладів, порушень імунної та нервової систем.

Уповільнення сексуальних рефлексів часто викликане неправильним харчуванням, переїданням, надлишком жиру в повсякденному раціоні, відсутністю вітамінів. З такими темпами недалеко й до передчасних атеросклеротичних змін, розвитку цукрового діабету.

Поліпшення потенції в 30 років необхідно для того, аби не допустити розвитку небезпечних захворювань в майбутньому, серед яких: безпліддя, імпотенція, інфаркт міокарда, ішемія, інсульт, аденома простати і т.д.

Замовити унікальний біологічний комплекс «Ярсагумба» ви можете лише на офіційному сайті торговельної марки, тобто, саме тут.

Довіртеся досвіду тих, хто вже позбувся делікатної проблеми, і знову відчуває себе повним сил!