Ярсагумба™

0 800 50 50 52 Дзвінки на території України зі стаціонарного телефону безкоштовно, з мобільного - по тарифам оператора
0 800 50 50 52044 454 14 41
Після отримання дзвінка вам зателефонує наш спеціаліст

Зниження потенції після 30

Зниження потенції після 30

Сексуальна активність чоловіка залежить від вікових коливань, до яких додаються фізіологічні та психологічні фактори. Зниження потенції в 30 років – аномалія, яка свідчить про серйозні порушення в організмі або передумови їх виникнення.

Як стверджують сексологи, частота інтимного життя у чоловіка до сорока років коливається між двома-трьома актами на добу і двома-трьома сексуальними контактами в тиждень. У міру дорослішання людини, норма може скорочуватися, але навіть в 60-70 років чоловік повинен займатися сексом раз в 9-10 днів.
Природу важко звинуватити в нераціональності. Вона постачає енергією тільки в ті системи людського організму, які регулярно працюють. Отже, свідома відмова від статевого життя в 20-30 років тягне поступове зниження потенції, що у підсумку може обернутися для чоловіка серйозною проблемою зі здоров’ям.

Втім, іноді навіть сильне бажання близькості не завжди збігається з можливістю організму: все частіше медики констатують проблеми з еректильною функцією у чоловіків після 30 років, і це пов’язано з різними фізичними та психологічними причинами.

Ефективним засобом для посилення потенції є біологічний комплекс ТМ «Ярсагумба». Унікальний натуральний композит, виготовлений на основі найпотужніших природних енергетиків, стабілізує діяльність статевої системи.
У засобу на основі тибетського гриба Yarsagumba, Еврікоми довголистої, екстрактів листя Даміани і кореня Маки перуанської практично немає протипоказань.
Оскільки найчастіше зниження потенції починається саме після 30 років, натуральний біокомплекс приймають також в рамках профілактики статевого безсилля, в тому числі й юнаки та чоловіки середнього віку.

Вік – не бар’єр: чому виникають проблеми з потенцією після 30 років?

Проблеми з еректильною функцією після 30-річного рубежу виникають з кількох причин. Домінують, в основному, психологічні чинники, посилені низкою супутніх факторів (зловживанням шкідливими звичками, сидячий спосіб життя, погана екологія, генетична схильність до захворювань сечостатевої системи і т.д.).
Життєва одноманітність, яка впливає на творчий потенціал, рутинні сімейні обов’язки, психічна перевтома, притуплення почуттів, стрес – все це негативно позначається на інтимній сфері.

Зі зниженою самооцінкою, емоціями від розчарування в шлюбі, внутрішньою самотністю й іншими провісниками кризи середнього віку багато чоловіків «борються» за допомогою алкоголю. А між тим, спиртовмісні напої негативно впливають на гормональну регуляцію, знижуючи статеве тяжіння й сексуальну активність.

Зниження потенції в 30 років сигналізує про погіршення стану здоров’я чоловіка. Недостатній кровотік у пористому тілі статевого члена свідчить про хвороби серцево-судинної системи, застійні процеси в органах малого тазу.
Нездатність зберігати ерекцію для продовження та закінчення статевого акту, відсутність лібідо, недостатній обсяг еякуляту – симптоми гормональних розладів, порушень імунної та нервової систем.

Уповільнення сексуальних рефлексів часто викликане неправильним харчуванням, переїданням, надлишком жиру в повсякденному раціоні, відсутністю вітамінів. З такими темпами недалеко й до передчасних атеросклеротичних змін, розвитку цукрового діабету.

Поліпшення потенції в 30 років необхідно для того, аби не допустити розвитку небезпечних захворювань в майбутньому, серед яких: безпліддя, імпотенція, інфаркт міокарда, ішемія, інсульт, аденома простати і т.д.

Замовити унікальний біологічний комплекс «Ярсагумба» ви можете лише на офіційному сайті торговельної марки, тобто, саме тут.

Довіртеся досвіду тих, хто вже позбувся делікатної проблеми, і знову відчуває себе повним сил!