На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Ярсагумба™ як відрізнити підробку від оригіналу

Засіб зареєстрованої в Україні торгової марки «Ярсагумба™», пропонований на продаж на цьому офіційному сайті продукту, виготовляється в нашій країні з імпортної сировини, що має сертифікат якості та безпеки. За 10 років освоєння українського ринку, цей препарат зарекомендував себе, як ефективний засіб для вирішення різних проблем у статевій сфері чоловіків. Маса позитивних відгуків про «Ярсагумба»ТМ, його безпека для здоров’я та відсутність побічних ефектів зробили цей товар настільки популярним, що це викликало появу підробок цього продукту сумнівної якості. Щоби захистити вас від марних грошових витрат й нанесення суттєвої шкоди своєму здоров’ю, ми розповімо, як відрізнити підробку «Ярсагумба™» від оригіналу.

Остерігайтеся підробок – купуйте тільки оригінал засобу «Ярсагумба™»!

Небезпека підробки препарату ТМ «Ярсагумба» полягає в тому, що замість дорогих натуральних компонентів, що входять до його складу, контрафактна продукція може містити синтетичні речовини, прийом яких здатен завдати здоров’ю людини серйозної шкоди. Уникнути цього можна, лише купивши оригінальний засіб для підвищення чоловічої потенції, відмітними особливостями якого є:

  • строго дозований компонентний склад, відповідний запатентованій формулі, що включає рослинні екстракти Кордицепса китайського (100 мг), Еврікоми довголистої (160 мг), кореня перуанської Маки (100 мг) і листя Даміани (100 мг). Відмінний від цього склад продукту з аналогічною назвою, зазначений на упаковці, або інше дозування інгредієнтів свідчить про те, що перед вами – підробка;
  • ексклюзивний дизайн упаковки оригіналу препарату «Ярсагумба™», фото якої ви знайдете на нашому сайті. Справжність продукту підтверджує оригінальна наклейка та наявність голографічного зображення;
  • форма випуску препарату – тільки капсули; наявність в блістері таблеток одразу вказує на підробку;
  • обов’язкова наявність інструкції українською мовою.

Оригінальний препарат «Ярсагумба™» не продається у роздрібній мережі – його можна купити тільки на цьому сайті. Доставка купленого товару по Україні здійснюється конфіденційно й за рахунок нашої компанії. Оплату ви робите тільки при отриманні препарату, переконавшись в його справжності.

Замовляйте оригінал «Ярсагумба™» після консультації з фахівцем торгової марки!