На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Лікування еректильної дисфункції у чоловіків

Еректильна дисфункція є однією з найбільш поширених патологій у статевій сфері чоловіків. Це порівняно новий термін, нещодавно введений до медичної практики американськими фахівцями з андрології та сексології замість поняття «імпотенція», яке обтяжує сприйняття цього явища та у багатьох асоціюється з неможливістю позбавлення проблем в сексуальній сфері. Еректильна дисфункція – це не окреме захворювання, а синдром, причиною виникнення якого можуть стати різні порушення психічного стану та здоров’я чоловіка.

Що являє собою еректильна дисфункція, чим та як її лікувати

Нездатність чоловіка до статевого акту через недостатню ерекцію називають еректильною дисфункцією. Ерекція – це стан статевого члена, що характеризується появою його пружності й збільшенням об`єму в результаті наповнення порожнин печеристих тіл кров’ю. Ерекція з’являється в результаті складного фізіологічного процесу, основними етапами якого є:

 • сексуальна стимуляція, яка активує нервову систему;
 • звільнення нейротрансмітерів з кавернозної тканини судин;
 • накопичення в кавернозних судинних тканинах циклічного гуанозинмонофосфату;
 • зниження вмісту кальцію в клітинах стінок судин і кавернозних тіл, що веде до їх релаксації;
 • посилений приплив крові до лакун печеристих тіл, що призводить до передавлювання венул, та на якийсь час призупиняє відтік крові зі статевого органу.

Порушення на будь-якому з цих етапів призводять до еректильної дисфункції. Якщо у чоловіка впродовж трьох місяців спостерігаються проблеми з ерекцією – можна говорити про наявність еректильної дисфункції. Що робити, якщо виникли подібні проблеми? Адже нормальне функціонування статевої системи є важливою складовою чоловічого здоров’я (не тільки фізичного, а й психологічного). Існують різні методи лікування еректильної дисфункції у чоловіків, в тому числі:

 • відмова від шкідливих звичок й нормалізація способу життя;
 • проведення фізіотерапевтичних процедур;
 • особиста, сімейна або групова психотерапія;
 • прийом ліків та інших засобів від еректильної дисфункції.

Лікування еректильної дисфункції у чоловіків за допомогою препарату «Ярсагумба»ТМ

Багато чоловіків, які відчувають труднощі з потенцією, уникають лікування, вважаючи цю проблему занадто особистою, й цим не тільки погіршують якість свого життя, а й завдають шкоди здоров’ю. Але домогтися істотного зниження еректильної дисфункції можна й в домашніх умовах за допомогою нашого препарату ТМ «Ярсагумба». Це – один з найбільш ефективних та безпечних засобів для вирішення різних проблем у сексуальній сфері, в тому числі й з ерекцією.

Наш препарат, розроблений на основі рецептів древньої тибетської медицини:

 • на 100% складається з натуральних компонентів;
 • містить унікальний набір біологічно активних речовин, що беруть участь у багатьох біохімічних процесах, які відбуваються в організмі, в тому числі й тих, що пов’язані з потенцією;
 • забезпечує стійку ерекцію протягом 3 днів після прийняття однієї капсули;
 • сприяє нормалізації роботи нервової, серцево-судинної та кровоносної системи, нирок та інших внутрішніх органів та систем, збої у функціонуванні яких суттєво впливають на потенцію.

Замовляйте найкращій засіб з усіх ліків від еректильної дисфункції – оригінальний препарат торгової марки «Ярсагумба»ТМ, – тільки на нашому офіційному сайті після консультації з нашим фахівцем, який призначить індивідуальний відновний курс! Ми доставляємо наш продукт в межах України за рахунок компанії!