На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Зниження потенції в 40 років: причини та методи протидії

Історично сексуальну активність асоціювали зі здоров’ям людини. І логіка в таких судженнях є. Пращури вірили в силу чоловічої енергії, яка позначалась, зокрема, і на таких не прогнозованих явищах, як погода, врожайність, плодючість худоби.

«Золотим віком» для чоловіка вважалася дата 40 років. Людина ставала повноправним продовжувачем роду й дбала про добробут всіх членів своєї родини. Тому зниження потенції не входило у плани, а при появі неприємних симптомів виникали думки про злих духів та іншу невластиву здоровому глузду містику.

З приходом ери науково-технічного прогресу, наше уявлення про анатомію (як і про різні процеси буття) істотно змінилися. Втім, проблеми з потенцією у чоловіків після 40 років не зникли, а посилилися, та ще й набули масового характеру. У них звинувачують вже не магічні потойбічні сили, а фізіологічні та психологічні чинники, які негативно впливають на чоловічу репродуктивну систему.

Приблизно у кожного другого представника сильної статі у віці до 40 років вже виникала еректильна дисфункція, яка носила ситуативний, тимчасовий, а нерідко й систематичний характер.

Переводити ситуацію в розряд проблем слід тоді, коли один з чотирьох сексуальних контактів закінчується, так і не розпочавшись. Але навіть слабка, періодично відсутня сексуальна міць – справжня трагедія для людини, котра ризикує «обрости» комплексами й впасти в очах коханої жінки.

На жаль, лише 20% чоловіків у 40-45 років (з тих, котрі потребують засобів для підвищення потенції) готові говорити про свою проблему уголос. Решта 80% вважають за краще залишатися в тіні, й даремно, адже в 97% випадків їхню проблему можна вирішити раз і назавжди.

Чинники, що викликають проблеми з еректильною функцією після 40

Під ослабленням еректильної функції мають на увазі сексуальний розлад, пов’язаний з функціонуванням чоловічого статевого органу. Мова йде про:

 • недостатній тонус пеніса (це ускладнює або робить неможливим проведення статевого акту);
 • проблеми з викидом сперми;
 • неповноцінний обсяг еякуляту;
 • відсутність лібідо.

Не слід плутати зниження, погіршення потенції після 40 років з повною й тривалою відсутністю ерекції (імпотенцією), але важливо пам’ятати, що перше є симптомами другого.

В даному віці еректильна дисфункція проявляється, найчастіше, як самостійне захворювання, відлуння чи провісник серйозної патології організму.

До таких хвороб належать:

 • порушення діяльності судин і серця, які викликають проблеми з кровообігом;
 • гормональні розлади;
 • дисфункції сечостатевої, імунної систем;
 • цукровий діабет;
 • психічні розлади тощо.

Нерідко за втратою чоловічої сили стоять причини, які носять психогенний характер. Еректильна дисфункція в 40-річному віці проявляється в результаті пережитої емоційної травми або важкого стресу, часто посиленого прийомом антидепресантів, алкоголю, наркотичних препаратів.

Серед причин, що викликають ранню імпотенцію, фахівці також називають:

 • сидячий спосіб життя, властивий більшості сучасних городян;
 • висококалорійне харчування;
 • несприятливу екологію;
 • переважання в контакті з жінками ролі соціальних мереж, аніж фізичної взаємодії і т.д.

Посилення потенції після 40 років: сексуальні проблеми залишаються в минулому!

З патологією, що лежить в основі еректильної дисфункції, можна й потрібно боротися, інакше вона буде прогресувати, а це – ризик розвитку небезпечних захворювань: інфаркту, ішемії, інсульту, атеросклерозу і т.п.

Унікальний біокомплекс ТМ «Ярсагумба» вже допоміг сотням чоловіків, які позбулися не лише делікатної проблеми, але й причин, що їх викликали.
У складі натурального засобу, котрий сприяє посиленню потенції після 40, – чотири природних елемента, які впливають і на статеву систему, і на організм.
Головним компонентом рослинного комплексу є тибетський гриб Yarsagumba, який, в поєднанні з Еврікомою довголистою, екстрактом листя Даміани та коренем Маки перуанської, робить дива!

На відміну від синтетичних засобів короткочасної дії, «Ярсагумба» – не токсичний і дає яскраво виражений пролонгований ефект.

Замовити оригінальний біокомплекс можна лише на офіційному сайті. Почніть нову сторінку свого життя після 40 років – пройдіть курс прийому унікальних капсул і залиште проблеми з потенцією в минулому!