На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Склад YARSAGUMBA® BUDDHA SECRET

1 капсула (480 мг) містить:

  • Cordyceps Sinensis extract (Екстракт Кордицепсу китайського) - 100 mg
  • Pausinystalia johimbe valentes vana extract (Екстракт кори Йохімбе) - 100 mg
  • Nigrum piper extract 95% (Piperine, Біоперин) - 5 mg
  • L-Arginine (L-Аргінін) - 100 mg
  • L-Tryptophan (L-Триптофан) - 100 mg
  • Se (Селен) - 0,05 mg в перерахунку з Sodium selenite (Натрію селеніту)
  • Zinc sulfate (Цинку сульфат) - 66 mg (Zn 15 mg).

Допоміжні речовини

Мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісіл)
(Auxiliares componentes: microcrystalline cellulose, calcium stearate, silicon dioxide (orisil) - до 480 мг.

Поживна цінність на 100 г: білків — 6,52 г, жирів — 0,0 г, вуглеводів — 5,47 г. Калорійність: 49,16 ккал.

YARSAGUMBA® BUDDHA SECRET має унікальну запатентовану формулу, до якої з максимальною ефективністю та збалансованістю зібрані незамінні для статевої сфери людини інгредієнти.

Кордицепс китайський

Кордицепс китайський застосовується у традиційній медицині Тибету вже понад півтори тисячі років. Вважається, що він має широкий спектр цілющих властивостей, починаючи з профілактики ракових утворень і закінчуючи ефективною дією при больових синдромах. Найбільш популярним є застосування кордицепсу для лікування та профілактики розладів статевої сфери чоловіків і жінок. Крім того, Кордицепс - рідкісний і цінний непальський афродизіак.


Йохімбе

Йохімбе - дерево, що росте в Заїрі, Камеруні та Габоні. У корі Йохімбе міститься йохімбін, який застосовується для підвищення сексуального збудження, лікування еректильної дисфункції, а також порушень сексуальної функції загального характеру у чоловіків та жінок. Крім того, йохімбін застосовується атлетами для поліпшення спортивних показників, зменшення ваги, зниження втоми, нормалізації кров’яного тиску (спільно з іншими препаратами).


L-Аргінін.

Аргінін впливає на потенцію завдяки тому, що є донатором азоту. Оксид азоту розширює кровоносні судини, тим самим збільшуючи приплив крові. Таким чином Аргінін відіграє одну з ключових ролей у розвитку ерекції.


L-Триптофан

L-Триптофан відіграє значну роль у діяльності нервової системи і роботі головного мозку. Триптофан впливає на потенцію завдяки тому, що активує синтез білків та гормонів. Корисний тим чоловікам, які відчувають велике психологічне навантаження і схильні до розвитку депресії, оскільки сприяє виробленню серотоніну - «гормону щастя».


Нестача цинку або селену миттєво позначається як на потенції, так і на гормональному балансі: чим менше в організмі цих елементів, тим гірше самопочуття, тим менше синтезується тестостерону. Для чоловіків, які бажають мати потомство, цинк і селен просто необхідні як гарант вироблення повноцінних статевих клітин. Біоперин є 95% екстрактом речовини пиперину, що отримується з насіння чорного перцю. Як правило, біоперин входить до складу харчових добавок або спеціалізованого спортивного харчування, особливо жироспалювачів, збільшуючи ефективність дії інших його складових.