На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Yarsagumba® Buddha Secret

YARSAGUMBA® BUDDHA SECRET - унікальне природне поєднання життєвих сил флори та фауни, що з давніх часів застосовується для збільшення сексуальної сили, гармонізації стосунків чоловіка та жінки. Продукт виготовлено із застосуванням новітніх сертифікованих технологій на основі секретних рецептів традиційної тибетської медицини. Являє собою натуральну дієтичну добавку до раціону харчування при різноманітних розладах сексуальної сфери у чоловіків та жінок.

YARSAGUMBA® BUDDHA SECRET стимулює вироблення тестостерону організмом, зміцнює ерекцію у чоловіків. У чоловіків та жінок посилює бажання, подовжує статевий акт, насичує оргазм яскравими відчуттями. Покращує кровообіг в органах малого тазу. Підвищує імунітет. Покращує загальне самопочуття. Знімає розумову та фізичну втому. Підвищує працездатність та сексуальну витривалість.

YARSAGUMBA® BUDDHA SECRET має унікальну запатентовану формулу, до якої з максимальною ефективністю та збалансованістю зібрані незамінні для статевої сфери людини інгредієнти.

Кордицепс китайський застосовується у традиційній медицині Тибету вже понад півтори тисячі років. Вважається, що він має широкий спектр цілющих властивостей, починаючи з профілактики ракових утворень і закінчуючи ефективною дією при больових синдромах. Найбільш популярним є застосування кордицепсу для лікування та профілактики розладів статевої сфери чоловіків і жінок. Крім того, Кордицепс - рідкісний і цінний непальський афродизіак.

Йохімбе - дерево, що росте в Заїрі, Камеруні та Габоні. У корі Йохімбе міститься йохімбін, який застосовується для підвищення сексуального збудження, лікування еректильної дисфункції, а також порушень сексуальної функції загального характеру у чоловіків та жінок. Крім того, йохімбін застосовується атлетами для поліпшення спортивних показників, зменшення ваги, зниження втоми, нормалізації кров’яного тиску (спільно з іншими препаратами).

L-Аргінін. Аргінін впливає на потенцію завдяки тому, що є донатором азоту. Оксид азоту розширює кровоносні судини, тим самим збільшуючи приплив крові. Таким чином Аргінін відіграє одну з ключових ролей у розвитку ерекції.

L-Триптофан відіграє значну роль у діяльності нервової системи і роботі головного мозку. Триптофан впливає на потенцію завдяки тому, що активує синтез білків та гормонів. Корисний тим чоловікам, які відчувають велике психологічне навантаження і схильні до розвитку депресії, оскільки сприяє виробленню серотоніну - «гормону щастя».

Нестача цинку або селену миттєво позначається як на потенції, так і на гормональному балансі: чим менше в організмі цих елементів, тим гірше самопочуття, тим менше синтезується тестостерону. Для чоловіків, які бажають мати потомство, цинк і селен просто необхідні як гарант вироблення повноцінних статевих клітин. Біоперин є 95% екстрактом речовини пиперину, що отримується з насіння чорного перцю. Як правило, біоперин входить до складу харчових добавок або спеціалізованого спортивного харчування, особливо жироспалювачів, збільшуючи ефективність дії інших його складових.

Рекомендації до споживання: сприяє покращенню кровообігу в органах малого тазу, підвищенню сексуальної витривалості, працездатності та репродуктивного здоров’я у чоловіків та жінок. Може бути рекомендована для загального зміцнення організму. Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем.

Спосіб вживання: дорослим по 1 капсулі на 3 дні. Бажане додаткове вживання 1 капсули безпосередньо перед статевим актом. Ефект проявляється за наявності сексуальної стимуляції. Для кращого засвоєння не вживати великої кількості їжі, особливо жирної; пити достатню кількість води. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: дитячий вік; вагітність, годування груддю; індивідуальна непереносимість компонентів; підвищена нервова збудливість; безсоння; підвищений артеріальний тиск, порушення серцевої діяльності, виражений атеросклероз.

Форма випуску: 10 капсул у блістері по 480 мг (маса вмісту капсули).