На час особливого режиму швидкий зв'язок за телефоном +38 (067) 282 72 24

Склад

Не містить синтетичних добавок і ГМО


Ярсагумба™ - незвичайне поєднання двох форм життя, флори і фауни, і є цілющим засобом, описаним в стародавніх трактатах. Переклад китайського назви "комахи зими і трава літа" коротко описує весь життєвий цикл "парочки". Що за звір такий? Щовесни суперечки гриба Cordyceps sinensis впроваджуються в головку гусениці гімалайського метелика Hepialis armoricanus.

КОРДІЦЕПС КИТАЙСЬКИЙ

Історія застосування кордицепса в Китаї, як засоби для зміцнення здоров’я і профілактики, налічує вже більше 1200 років. Багато століть тому китайці визнали КОРДИЦЕПС як " чудотворіння бога ", як талісман. Як говорили китайські народні цілителі, КОРДИЦЕПС допомагає людям позбутися безлічі хвороб.

ЭВРІКОМА ДОВГОЛИСТНА

Еврикома підвищує секрецію тестостерону клітинами Лейдіга, має воістину чарівну властивість звільняти т.зв. « пов’язаний » тестостерон. У нас в крові циркулює особливий клейкий білок глобулін, який « чіпляє » молекули тестостерону та інших гормонів і робить їх неактивними. Так організм захищається від можливого надлишку гормонів в кров’яному руслі. Дана дія еврікоми значно підвищує рівень вільного тестостерону.

ЕКСТРАКТ КОРЕНЮ МАКИ ПЕРУАНСЬКОЇ

Коренеплід багатий на споживні речовини, має у собі справжній ансамбль амінокислот, фітонутрієнтів, жирних кислот, вітамінів та мінералів. Вміст: 59% вуглеводів, 10,2% білку, 8,5% клітчатки.

Мака перуанська – потужний афродозіак, ефективний для відновлення сексуального потягу, посилює лібідо.

ЕКСТРАКТ ЛИСТЯ ДАМІАНИ

Мексиканська за походженням, даміана (Turnera diffusa і Turnera aphrodisiaca) ароматична рослина з сімейства Тернерових, що має якості афродозіака.

Корисна дія листя даміани зумовлюються наявністю флавоноідів і дає можливість використовувати цей продукт у протидії статевій дисфункції, посилюючи еректильну спроможність організму.

Оформити замовленння